Международная школа молодых ученых "Устойчивое развитие территорий - ответственность молодежи"

Крупкин, А. В. (Chair of orgcommitee), Алехин, В. Н. (Vice Chair of orgcommitee), Laurie Boswell (Vice Chair of orgcommitee), Diego Lo Presti (Member of orgcommittee), lacint Manoliu (Member of orgcommittee), Jose Antonio Lozano Galant (Member of orgcommittee), Thibaut Skrzypek (Member of orgcommittee), О. Н. Приемец (Member of orgcommittee), Антипин, А. А. (Member of orgcommittee), Беляева, З. В. (Member of orgcommittee), Мальцева, И. Н. (Member of orgcommittee), Насчетникова, О. Б. (Member of orgcommittee), Пастухова, Л. Г. (Member of orgcommittee), Тиганова, И. А. (Member of orgcommittee), Хриченков, А. В. (Member of orgcommittee)

Actividad: Participation in workshop, seminar, course

Período5 oct 2017
Tipo de eventoSchool